Sprzedaż spółki z długami?!

Sprzedaż i kupno spółek jest coraz popularniejsze. O ile w wielu przypadkach jest to rozwiązanie korzystne dla obu stron transakcji, można natknąć się na nieuczciwych sprzedawców i zakupić spółki z długami!

Sprzedaż spółki z długami nie jest oferowane przez żadną z profesjonalnych firm. Naraziłoby ją to na utratę długo i ciężko budowanej reputacji, bo z czasem ujawniono by sprzedawców zadłużonych spółek.

Niestety kupowanie spółek od niepewnych sprzedawców niesie zagrożenie. Jak go uniknąć? Najlepiej jest rozpocząć od zapoznania się z ofertą gotowych spółek i sprawdzenia czy ich cena nie jest podejrzanie tania. Nawet jeżeli jest to cena atrakcyjna nie koniecznie spółka musi mieć długi. W drugim kroku warto sprawdzić dane firmy sprzedającej spółki i skontaktować się z jej pracownikami. Ich podejście i weryfikacja danych powinny pomóc w rozpoznaniu wiarygodnej firmy. W celu zapewnienia kupujących o bezpieczeństwie zakupu gotowych spółek, wiele firm dostarcza informację o braku zobowiązań.

Sprzedaż spółki z długami ze strony naszej firmy jest nie możliwa. Każdemu z naszych Klientów oferujemy bezpieczeństwo transakcji i zaświadczenie o braku zobowiązań. Skontaktuj się z nami i zobacz!