Spółka gotowa pod kredyt!

Spółka idealna pod kredyt to spółka posiadająca staż działalności. Nawet kilku miesięczny staż spółki sprawia, że jest ona lepiej postrzegana przez potencjalnych odbiorców, a także ułatwia pozyskiwanie niezbędnych do prowadzenia działalności środków finansowych w postaci kredytu czy dofinansowania unijnego.

Ogromną zaletą spółek stażowych jest to, że mają ogromny wpływ na późniejsze funkcjonowanie firmy na rynku. Możliwość pozyskania dodatkowych środków dzięki stażowi sprawia, że właściciel może w krótkim czasie podejmować odpowiednie kroki związane z rozwojem działalności.
Ich niewątpliwą zaletą jest to, że w celu rozpoczęcia działalności nie trzeba mierzyć się osobiście z procesem rejestracyjnym. Spółki stażowe to gotowe przedsiębiorstwa, w pełni zarejestrowane i dopuszczone do prowadzenia działalności gospodarczej. Posiadają kompletną dokumentację rejestracyjną.

Spółki ze stażem umożliwiają prowadzenie firmy w jeden dzień, co znacznie ułatwia wejście na rynek z przygotowaną przez przedsiębiorcę ofertą.

Gotowe spółki z stażem, idealne pod kredyt czy leasing czekają na nowych przedsiębiorców w naszej firmie. Gwarantujemy, że nasze spółki stażowe posiadają czystą historię gospodarczą, co potwierdzamy notarialnie. Wszystkich Państwa zainteresowanych tą atrakcyjną ofertą zapraszamy do kontaktu.