Rejestracja spółki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta oferujemy pełną obsługę założenia i rejestracji spółek.

WAŻNA INFORMACJA: Dzięki rejestracji spółki z o.o. z nasza firmą ominą Państwo dodatkową składkę, płaconą od wynagrodzenia wspólników w związku z Nowym Ładem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rejestracja spółki jest procesem skomplikowanym oraz długotrwałym. Swoje usługi rejestracyjne kierujemy do osób, które chcą zlecić procedurę założenia spółki specjalistom. Dzięki współpracy z nami Klienci mogą pominąć załatwianie urzędowych formalności wymaganych przy założeniu jednostki. Specjaliści naszego biura zajmą się wszystkim w imieniu Klienta, aby on mógł w krótkim czasie prowadzić własny biznes.

Oferujemy rejestrację zarówno z wykorzystaniem umowy w formie aktu, jak i umowy opracowanej na podstawie gotowego wzorca.

Klienci, którzy są zainteresowani założeniem spółki powinni zgłosić się do nas w celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty. Doświadczenie ekspertów naszego biura pozwala nam bezpiecznie zoptymalizować czas wejścia na rynek. My przygotujemy potrzebną dokumentację rejestracyjną oraz złożymy odpowiednie wnioski, wystąpimy o nadanie numerów NIP, REGON, VAT . Dokonamy niezbędnych procedur w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznym oraz w Głównym Urzędzie Statycznym.

Oferujemy pomoc w rejestracji spółki dla przyszłych przedsiębiorców z całej Polski.

Profesjonalna rejestracja spółek z o.o. - oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Klientów.

UWAGA: Nasza oferta została poszerzona o usługę rejestracji prostej spółki akcyjnej. Pomagamy na każdym etapie przeprowadzania procedury - od wyboru PKD dla spółki, aż po uzyskanie przez nią wpisu do KRS.