Kilkumiesięczne spółki

Zakup spółki czy zakładanie spółki? Wybór między tymi opcjami bywa różny. Niektórzy przedsiębiorcy planują samodzielne zakładanie własnej działalności gospodarczej, a inni wolą pozostawić sprawy rejestracyjne specjalistom. Okazać się może, ze zakup spółki to lepsze rozwiązanie niż samodzielna rejestracja działalności gospodarczej. Przyczynia się do tego między innymi jedna z cech gotowych spółek. O czym mowa?

Przed zakupieniem spółki przez potencjalnego Klienta, firma sprzedająca gotowe spółki musi ją zarejestrować i przygotować do prowadzenia dalszej działalności. Nie musi o tym myśleć jej nabywca.Wcześniejsza rejestracja spółki daje niepowtarzalną możliwość uzyskania dla firmy stażu. Co trzeba w tym celu zrobić? By gotowa spółka posiadała staż, specjaliści z naszej firmy muszą zarejestrować ją dużo wcześniej. Potem oczekuje ona na nowego Klienta, nie prowadząc w tym czasie działalności gospodarczej i zachowując czystą historię gospodarczą. Generuje w ten sposób staż, ale zapewnia tez bezpieczeństwo zakupu spółki stażowej.

Staż spółek waha się od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Zależy to od tego, kiedy dana spółka została utworzona. Chociaż największą popularnością cieszą się spółki posiadające około roku stażu, zainteresowaniem otaczane są już kilku miesięczne spółki.
Dlaczego warto kupować spółki stażowe? Więcej na ten temat tutaj!