Jak przebiega sprzedaż spółki?

Kupowanie spółek zamiast ich zakładania staje się coraz popularniejsze. Jednak nie wszyscy poznali już dokładnie czym ono jest, na czym polega i co daje. O gotowych spółach można powiedzieć wiele pozytywnych rzeczy. Ułatwiają rozpoczynanie działalności, oszczędzają czas, stanowią rozwiązanie problemów. Dostrzegając te zalety można byłoby zadać pytanie – dlaczego gotowe spółki są tak świetnym rozwiązaniem?

Gotowe spółki stanowią tak dobre rozwiązanie, gdyż w przeciwieństwie do rejestracji ich sprzedaż zajmuje kilka dni, a procedury związane z ich zakupem nie są duże. Wystarczy tylko sporządzić umowę zakupu, a następnie złożyć wniosek aktualizujący dane w KRS. To wszystko wystarczy, by w zaledwie kilka dni rozpocząć swoją działalność.

O tym jak przebiega sprzedaż spółki w uproszczeniu już napisaliśmy. Trzeba jednak dodać, że transakcja może odbyć się zarówno u nas w biurze lub wysyłko, w zależności od potrzeby Klienta. Zainteresowanych zakupem gotowych spółek zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.