Jak długo trwa rejestracja spółki z o.o.?

Najczęściej wybieraną formę prowadzenia działalności gospodarczej stanowią spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Powody tak ogromnej popularności tego podmiotu dostępne są tutaj.

Osoby, zdecydowane na otworzenie firmy, zazwyczaj pragną w jak najszybszym czasie rozpocząć swoją działalność na rynku, tak by wręcz natychmiast móc zacząć zarabiać.
Niestety tradycyjna rejestracja spółki jest procesem bardzo przewlekłym, który trwać może niemalże miesiąc. Wszystko przez konieczność wypełnienia wielu wniosków i formularzy, a następnie złożenia ich do odpowiednich urzędów, w których dopiero będą one rozpatrywane.
Rejestracja spółki z o.o. online pozwala skrócić ten proces do 24 godzin. Wszystko dzięki specjalnej aplikacji, która samodzielnie generuje niezbędne dokumenty, w tym także umowę spółki.

Zastanawiasz się nad zakupem gotowej spółki. Aktualnie jest to najbardziej kosztowny, ale jednocześnie najbardziej korzystny wariant pozwalający na natychmiastowe rozpoczęcie działalności. W sieci można odnaleźć mnóstwo ogłoszeń typu “sprzedam spółkę”. Nabywając taki podmiot otrzymujemy podmiot w pełni przygotowany do poprowadzenia firmy, dysponujący kompletem dokumentów, numerami potwierdzającymi wpisy do poszczególnych urzędów, a także kapitałem zakładowym. Dodatkowo zakup gotowej jednostki pozwala nabyć spółkę stażową. O jej zaletach możecie poczytać tutaj.