Gotowe spółki na sprzedaż

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który planuje w szybki sposób rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej masz dwie możliwości: rejestracja spółki lub zakup istniejącego podmiotu.

Zakup gotowych spółek, które są dostępne na rynku zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Bardzo często takie podmiotu posiadają ukryte zadłużenie czy komplikujące funkcjonowanie zapisy w umowie lub wątpliwą historię, bądź są zobowiązane jakimiś umowami z innymi podmiotami.

Zakup założonych już spółek odbywa się w Kancelarii Notarialnej, konieczna jest zmiana niektórych regulacji w umowie np. nazwy, adresu siedziby, zakresu kodów PKD. Zmiany wymagają zgłoszenia ich do Krajowego Rejestru Sądowego - to wszystkie niesie dodatkowe koszty. KRS zatwierdza zmiany po ok. 2-4 tygodniach, chociaż czasami ten okres znacznie się przedłuża.

Nasze biuro od wielu lat świadczy usługi, które umożliwiają wejście na rynek w jeden dzień - pomoc w rejestracji nowych spółek.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu, postaramy się przedstawić ofertę, wyjaśnij jak wygląda sam proces rejestracji oraz odpowiemy na wszelkie pytania.