Gotowa spółka komandytowa, akcyjna i komandytowo-akcyjna

Zakup gotowej spółki to jedno z najlepszych rozwiązań, umożliwiających szybkie i komfortowe rozpoczęcie działalności gospodarczej. Do tej pory najczęściej można było nabyć gotowe spółki z o.o., które stanowią najpopularniej wybieraną formę prawną. Jednak można także, zakupić gotowe spółki akcyjne, komandytowe i komandytowo-akcyjne.

Spółki takie jak z o.o. czy akcyjna, a także komandytowe czy komandytowo-akcyjne są doskonałymi formami do prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki założeniu firm w takich formach, można ograniczyć swoją odpowiedzialność majątkową. W tych spółkach wszyscy lub tylko niektórzy wspólnicy mogą nabyć takie prawo. Zalicza się do nich komandytariuszy (spółki komandytowe), akcjonariuszy (spółki akcyjne, spółki komandytowo-akcyjne) oraz udziałowców (spółki z o.o.).

Gotowe spółki z o.o. czy komandytowe to idealne formy do prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowo decydując się na zakup, a nie założenie można oszczędzić sporo czasu, a dodatkowo nie martwić się o przeprowadzanie wszystkich procedur, niezbędnych do założenia własnej firmy.