Dlaczego warto kupić spółkę z o.o. bez historii?

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może kojarzyć się z długotrwałą procedurą rejestracyjną. Warto wspomnieć, że elektroniczna rejestracja spółki znacznie skraca czas wejścia na rynek oraz ułatwia załatwienie wszelkich formalności rejestracyjnych.

Wielu przyszłych przedsiębiorców chce skrócić czas wejścia na rynek do minimum. Z tego powodu szukają gotowych podmiotów, które pomogą im prowadzić firmę w najkrótszym możliwym czasie.
Najkorzystniejszym z możliwych na rynku rozwiązań jest zakup gotowej spółki z o.o. bez historii gospodarczej.Podmiot został zarejestrowany wcześniej w celu odsprzedaży w ręce osób planujących szybkie założenie działalności. Gotowa spółka umożliwia ograniczenie wszelkich formalności związanych z rejestracją spółki, ponieważ posiada już nadane numery NIP, REGON, KRS oraz w większości przypadków szeroki zakres PKD.
Czas wejścia na rynek w przypadku zakupu gotowej spółki wynosi około 1 dnia.

Dlaczego spółka z o.o. bez historii gospodarczej?
Zakup gotowej spółki bez historii, czyli posiadającej czystą historię gospodarczą stanowi bezpieczne rozwiązanie. Nabywca spółki ma pewność, że nie prowadziła ona wcześniej żadnych operacji gospodarczych, nie zawierała umów oraz nie posiada zobowiązań.