Spółka gotowa pod kredyt!

Spółka idealna pod kredyt to spółka posiadająca staż działalności. Nawet kilku miesięczny staż spółki sprawia, że jest ona lepiej postrzegana, a także ułatwia pozyskiwanie niezbędnych do prowadzenia działalności środków finansowych w postaci kredytu czy dofinansowania unijnego.

Spółki stażowe posiadają nie tylko tą zaletą, że łatwiej się jest się ubiegać o kredyt czy dotację. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że w celu rozpoczęcia działalności w nich nie trzeba mierzyć się osobiście z procesem rejestracyjnym. Spółki stażowe to gotowe przedsiębiorstwa, w pełni zarejestrowane i dopuszczone do prowadzenia działalności gospodarczej.

Ogromną zaletą gotowych spółek z stażem jest znacznie szybsze rozpoczęcie działalności, bo wystarczy tylko kilka dni od zgłoszenia do naszej firmy do nabycia własnej firmy.

Gotowe spółki z stażem, idealne pod kredyt czy leasing czekają na nowych przedsiębiorców w naszej firmie. Wszystkich Państwa zainteresowanych tą atrakcyjną ofertą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą